Przeszukaj blog

Zalety druku wielkoformatowego

Nowoczesny druk wielkoformatowy, realizowany przez naszą drukarnię z Warszawy, pozwala na skuteczne podkreślenie oferty lub usług proponowanych przez daną markę. Znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie wymagana jest prezentacja materiałów marketingowych w wielkim formacie. Warto pamiętać, iż stosowane obecnie techniki drukarskie umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości nadruków zarówno na papierze, jak i szkle, drewnie, metalu czy tworzywach sztucznych. Daje to duże pole do wykazania się kreatywnością grafikom i projektantom. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu dla swojej firmy, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Najpopularniejsze formaty folderów reklamowych

Atrakcyjne wizualnie foldery i katalogi reklamowe, których druk możesz zlecić naszej drukarni z Warszawy, stanowią doskonały sposób na prezentację oferty Twojej firmy. Pozwalają na kompleksowe zaprezentowanie każdej kategorii produktowej wraz ze szczegółowym opisem albo przedstawienie usług, jakie realizujesz. To również bardzo dobra metoda na pokazanie portfolio swoich realizacji, szczególnie w branżach, gdzie istotny jest przekaz przy pomocy obrazu. Do takich sektorów należy architektura wnętrz czy fotografia. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Różne wymiary wizytówek

Profesjonalny druk wizytówek w dużych miastach takich jak Warszawa jest bardzo prężnie rozwijającą się usługą ze względu na koncentrację wielu centrów biznesowych w jednym miejscu. Budowanie sieci kontaktów poprzez wymianę wizytówek z podstawowymi informacjami teleadresowymi stało się czymś naturalnym.

Najpopularniejszym rozmiarem tych praktycznych produktów jest format porównywalny z kartą kredytową. Na rynku jednak dostępne są wizytówki o różnych wymiarach i możliwe jest ich drukowanie w rozmaitych kształtach. Jeśli chcesz zgłębić wiedzę na ten temat, zapraszamy Cię do zapoznania się z niniejszym artykułem.

W jaki sposób przygotować projekt do wydruku notesów?

W sprzedaży można dzisiaj znaleźć wiele ciekawych notatników. Zawsze jednak chętniej używa się notesów kreatywnych, które przyciągają wzrok. Nic więc dziwnego, że spora liczba firm decyduje się na samodzielne zaprojektowanie tego rodzaju materiałów. W poniższym wpisie omawiamy, jak przygotować atrakcyjny projekt terminarzy i wskazujemy, jak ważną rolę w całym procesie odgrywa profesjonalna drukarnia. Sprawdź!

Jaki kalendarz firmowy najlepiej wybrać?

Stanowią praktyczną formę promocji, pozwalając reklamować działalność przez cały rok. Kalendarze, bo o nich mowa, mogą pełnić różne funkcje. Ułatwiają życie zarówno w biurze, jak i w domu. Co warto wiedzieć o tych niedocenianych gadżetach reklamowych i jak je wybrać, aby ich wydruk przyniósł firmie oczekiwane zyski? Zapraszamy do lektury.

Jak stworzyć ciekawą gazetkę reklamową?

Jednym z popularniejszych narzędzi promocji jest dzisiaj gazetka reklamowa. Wykorzystuje się ją przede wszystkim do informowania klientów o aktualnych obniżkach i nowościach w ofercie. Aby jednak mogła spełnić swoją funkcję, konieczne jest jej umiejętne zaprojektowanie. Z poniższego wpisu dowiesz się, w jaki sposób stworzyć ciekawą i przyciągającą uwagę gazetkę reklamową. Sprawdź!

Jak wybrać katalog?

Jednym z ważniejszych elementów strategii reklamowej jest katalog. Aby jednak trafił do potencjalnego odbiorcy, musi zostać właściwie wybrany i przygotowany. W tym wpisie znajdziesz kilka cennych wskazówek pracowników z drukarni Wawaprint.pl z Marek koło Warszawy, dzięki którym z całą pewnością dokonasz trafnego zakupu katalogów. Zapraszamy do lektury!

Jak stworzyć przyciągający baner reklamowy?

Jedną z powszechniejszych form przekazu jest banner. Może pełnić funkcję plakatu lub tablicy (https://wawaprint.pl/produkt/plakaty/), doskonale sprawdzając się do promowania produktów oraz usług niemalże w każdej branży. Jeśli zastanawiasz się, jak zaprojektować atrakcyjne narzędzie reklamowe, jesteś we właściwym miejscu. W poniższym wpisie pracownicy z drukarni internetowej Wawaprint.pl z Marek koło Warszawy doradzają, czym kierować się przy tworzeniu bannerów. Sprawdź sam!

Dobrze wykonana wizytówka – czym musi się wyróżniać?

Zaprojektowanie profesjonalnej wizytówki wcale nie jest tak proste, jak może się wydawać. Nieumiejętnie przygotowana nie wzbudzi zaufania odbiorcy i wyląduje w koszu. Dlatego w tym wpisie pracownicy z drukarni internetowej Wawaprint.pl z Marek koło Warszawy podpowiadają, na co zwrócić szczególną uwagę przy tworzeniu wizytówek, by mieć pewność, że będą dobrze reprezentować Twoją firmę. Sprawdź!

Czy warto drukować ulotki w 2020 roku?

Mimo ogromnej popularności kampanii internetowych wiele osób wciąż preferuje standardowe sposoby przekazu informacji. Dotyczy to zarówno prywatnych konwersacji, jak i nośników reklamy. Jeśli zastanawiasz się, czy w 2020 roku warto drukować ulotki, przeczytaj nasz artykuł. Przedstawimy w nim najważniejsze zalety wydruku i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Zapraszamy do lektury!

Jak powinna wyglądać idealna broszura reklamowa?

Jednym z najistotniejszych elementów promocji firmy jest broszura reklamowa. Jej zadaniem jest takie zaprezentowanie działalności danego przedsiębiorstwa, jakie skłoni potencjalnych klientów do zainteresowania się jego ofertą. Jeżeli zastanawiasz się, jak powinna wyglądać idealnie zaprojektowana broszura, przeczytaj nasz artykuł. Prezentujemy najważniejsze informacje dotyczące treści i sposobu wydruku. Sprawdź!

Zaprojektuj przyciągający rollup!

Jednym z najbardziej istotnych narzędzi reklamowych i promocyjnych jest roll-up. Używany w trakcie różnego rodzaju konferencji, targów lub eventów pozwala na ciekawe zaprezentowanie firmy. Jeśli zastanawiasz się jak zaprojektować przyciągający rollup, przeczytaj poniższy artykuł. Znajdziesz w nim porady dotyczące rozmieszczenia treści, zastosowania odpowiedniej czcionki i dobierania ilustracji. Zwracamy także uwagę na profesjonalny wydruk, który zwiększa atrakcyjność przekazywanych informacji. Sprawdź sam!

Katalogi reklamowe — przedstaw swoją ofertę profesjonalnie

Twoja firma rośnie w siłę i spędzasz sporo czasu na wyjaśnianie klientom, co możesz dla nich zrobić? Skonstruowanie oferty to element strategii biznesowej i marketingowej. Jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa — w końcu to w niej zawierasz usługi i produkty, za które ludzie są gotowi Ci zapłacić. Jak to zrobić w sposób atrakcyjny i przejrzysty? Postaw na katalogi reklamowe i przekonaj się, jak bardzo ułatwią Ci życie. Przeczytaj nasz poradnik, nim zlecisz swój projekt do wydruku.

Dyplomy okolicznościowe — wydrukuj dedykowane upominki

Organizujesz szkolenia lub konferencje? Chcesz podkreślić rangę wydarzenia i sprawić, że uczestnicy zapamiętają je jeszcze lepiej? Zadbaj nie tylko o wartości merytoryczne, ale też oprawę reklamową. Dyplomy i certyfikaty wręczane jako potwierdzenie udziału w spotkaniu to cenny gadżet, który ma wpływ na rozpoznawalność i postrzeganie Twojej marki.

Bloczki reklamowe — praktyczne i estetyczne gadżety dla Twoich klientów

Szukasz gadżetu reklamowego, na którym w estetyczny sposób przemycisz logo swojej firmy? Chcesz podsunąć Klientom informacje o swojej marce w łatwo akceptowalny sposób? Bloczek kartek, na których można spisać najważniejsze notatki, to jedno z najbardziej lubianych i dobrze postrzeganych narzędzi reklamowych. Jest ładny, ma prosty przekaz, a przy tym pełni praktyczne funkcje. O ile limit smyczy i breloczków do kluczy łatwo przekroczyć, tak notatników nigdy nie jest za wiele. Zanim zapoznasz się z naszą ofertą (https://wawaprint.pl/produkt/bloczki-klejone/), przeczytaj, dlaczego warto zainwestować w bloczki firmowe i jak je skutecznie wykorzystać w promocji.

Ulotki składane – 5 wskazówek, które pomogą Ci zwiększyć ich skuteczność!

Poszukujesz prostego i jednocześnie efektywnego narzędzia promocyjnego, które pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona klientów? Jeśli tak, elegancka ulotka składana okaże się idealnym rozwiązaniem. Pracownicy z drukarni internetowej Wawaprint.pl (https://wawaprint.pl) doradzają, na jakie kwestie warto zwrócić szczególną uwagę, aby uzyskać przykuwające uwagę i skuteczne ulotki reklamowe. Oto pięć przydatnych wskazówek, dzięki którym obok Twoich materiałów marketingowych nikt nie przejdzie obojętnie!

Clipboardy reklamowe – czym są i jak je wykorzystać?

Eleganckie i przydatne narzędzia marketingowe są dzisiaj poszukiwane przez wielu przedsiębiorców. Poza ulotkami, katalogami czy broszurami informacyjnymi coraz większą popularnością cieszą się clipboardy z nadrukiem. Z poniższego wpisu dowiesz się, czym dokładnie są tego rodzaju materiały promocyjne i dlaczego warto po nie sięgnąć. Sprawdź!

Foldery reklamowe – wyróżnij swoją firmę!

Tradycyjne ulotki coraz częściej są zastępowane przez nowoczesne foldery reklamowe. Tego typu materiały nie tylko pozwalają w estetyczny sposób zaprezentować ofertę, ale także są ważnym elementem wizerunkowym przedsiębiorstwa. W dzisiejszym wpisie pracownicy Mazowieckiego Centrum Poligrafii z Marek koło Warszawy doradzają, dlaczego warto po nie sięgnąć i na co zwrócić uwagę podczas ich zamawiania. Zapraszamy do lektury.

Jak zaprojektować dobrą ulotkę? 6 najważniejszych zasad

Papierowe ulotki to często pierwszy punkt styku klienta z Twoją firmą. Można je dostać nie tylko na ulicy. Wkładasz je do zamówień, oferujesz w siedzibie przedsiębiorstwa i na targach. Co zrobić, by ich przekaz został z odbiorcą dłużej, niż trwa droga do najbliższego śmietnika?

Jak powstają banery reklamowe?

Widujesz je wszędzie: na ścianach, ogrodzeniach domów, a nawet balkonach. Są kolorowe, wytrzymałe, pojawiają się w różnych rozmiarach. Banery reklamowe wykorzystują małe, średnie i wielkie firmy, by przyciągnąć wzrok klienta w przestrzeni publicznej. Jak wygląda ich druk?

Otworzyłeś firmę lub zmieniłeś jej lokalizację? Ciężko pracujesz na swój sukces każdego dnia, ale bez skutecznej reklamy trudno będzie przebić się do świadomości mijających Twój zakład potencjalnych klientów. Baner w najbliższej okolicy jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz uświadomić innych o swoim istnieniu. Wskaż klientom drogę do swoich drzwi!

Techniki druku — podział i rodzaje. Dowiedz się, która będzie najlepsza dla Ciebie

Od czasów, gdy Gutenberg przyciskał stemple z literami na papierze, minęło bardzo dużo czasu. Druk rozwinął się na tyle, że obecnie nie ma wyzwania, którego przestraszyłby się doświadczony drukarz. Czym się różnią techniki drukarskie cyfrowe od tych tradycyjnych? Przeczytaj nasz krótki przewodnik!

Druk fotografii – wszystko, co musisz o nim wiedzieć!

Aktualnie usługę obejmującą wydruk foto oferuje wiele drukarni. Niektórzy jednak decydują się na samodzielne drukowanie fotografii w domu. Czy pamiątki uzyskane w ten sposób mogą cechować się wysoką jakością? W poniższym artykule pracownicy Mazowieckiego Centrum Poligrafii (https://wawaprint.pl/) z Marek koło Warszawy podpowiadają, co warto wiedzieć o druku fotografii i na co zwrócić uwagę, by cieszyć się wspaniałymi efektami.

Wizytówki składane – jak wyróżnić się na spotkaniu biznesowym?

Cenisz sobie nieszablonowe rozwiązania w prowadzeniu biznesu? Szukasz eleganckich narzędzi, które ułatwią Ci nawiązanie komunikacji z klientem? Jeśli tak, wizytówki składane to coś, czego potrzebujesz. Pomimo niewielkich rozmiarów znajdują bardzo wiele zastosowań. W tym wpisie pracownicy Mazowieckiego Centrum Poligrafii z Marek koło Warszawy przedstawiają najważniejsze zalety wizytówek składanych i doradzają, na co zwrócić szczególną uwagę podczas ich zamawiania.

Roll-up – skuteczna reklama Twojej firmy

W najbliższym czasie zamierzasz wziąć udział w targach branżowych? Zastanawiasz się, jak zareklamować swoją firmę, aby przyciągnąć uwagę odbiorców i zainteresować ich ofertą? Jeśli tak, postaw na nowoczesne systemy wystawiennicze typu roll-up. Sprawdź, jakie rozwiązania ma w ofercie nasza drukarnia internetowa (https://wawaprint.pl/) i przekonaj się, dlaczego te innowacyjne stojaki wywierają tak duże wrażenie na klientach.

Nietypowe zlecenia – naklejki reklamowe, zaproszenia

Papierowe materiały reklamowe, pomimo rozwoju marketingu online, nie tracą na popularności. Wiele osób wciąż decyduje się zlecić druk ulotek, broszur czy też plakatów, prezentujących najnowszą ofertę. Czasy jednak się zmieniają. Zwykłe katalogi nie na każdym robią wrażenie... Dlatego w nowym roku warto postawić na coś oryginalnego – coś, co wyróżni Twoją firmę z Warszawy na tle konkurencji. Co to może być? Podpowiadamy!

Zalety drukarni online

Zakupy przez Internet to niezwykle popularna forma nabywania nowych przedmiotów. Coraz więcej osób stopniowo rezygnuje z lawirowania w ciasnych sklepowych alejkach na rzecz wygodnych zakupów z zacisza własnego domu. Jednak w ten sposób można załatwiać nie tylko prywatne sprawunki. Przecież równie dobrze można zamówić zdalnie materiały na firmę. Dziś pokażemy Ci, dlaczego warto skorzystać z oferty drukarni internetowej. Zapraszamy do lektury!

Co powinien zawierać papier firmowy?

Oficjalne dokumenty, firmowa korespondencja, zamówienia... Na czym tak właściwie powinno się to wszystko drukować? Czy wystarczy kupić kilka ryz papieru w markecie? Otóż niekoniecznie. Okazuje się, że niektóre pisma wymagają druku na specjalnym papierze firmowym. Jakie dane muszą się na nim znaleźć? O czym pamiętać, zamawiając go dla swojej firmy? Zobacz!

Jak przygotować katalog do druku?

Wypuszczasz nową serię produktów na rynek? A może chcesz zaprezentować swym klientom specjalną, sezonową ofertę? W obydwu sytuacjach warto zadbać o profesjonalne, ciekawe zdjęcia towarów. A jak je później przedstawić? Oczywiście w wygodnym do przeglądania, przejrzystym katalogu! Gdy masz już fotografie i opisy, czas złożyć je w całość i zlecić druk. O czym pamiętać, aby gotowy katalog jak najlepiej prezentował Twoją ofertę? Specjaliści z naszej drukarni w Warszawie spieszą ze wskazówkami!

Co to jest drukarnia wielkoformatowa?

Z usług drukarni zapewne każdy choć raz korzystał. Na studiach szło się tam, aby skserować notatki lub wydrukować pracę dyplomową/projekt na zaliczenie. Później, w pracy, drukowanie rozmaitych faktur czy ważnych informacji również jest na porządku dziennym. Co jednak kryje się pod pojęciem "drukarnia wielkoformatowa"? Czym takie miejsce różni się od zwykłej drukarni? Już tłumaczymy!

Jak przygotować zdjęcie do druku?

Planujesz wystawę swoich fotografii? Chcesz wydrukować rodzinne zdjęcia i stworzyć ciekawą galerię w przedpokoju? A może po prostu potrzebujesz wielkoformatowego druku w postaci np. plakatu reklamowego? Tak czy inaczej, kluczowe jest przygotowanie materiałów do wydruku. Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę? Zobacz!

Jaka rozdzielczość do druku będzie najlepsza? Dowiedz się więcej

Przed przekazaniem zlecenia drukowania zdjęć lub grafik, warto wiedzieć, jak przygotować plik. Jest to niezwykle istotne, gdyż już na tym etapie masz bezpośredni wpływ na jakość gotowego wydruku. Podstawową kwestią jest tutaj zawsze rozdzielczość fotografii – co trzeba o niej wiedzieć? Zapraszamy do dalszej lektury.

Co to jest druk offsetowy? Poznaj jego właściwości i specyfikę

Często ostatnim etapem realizacji projektu graficznego, na przykład związanego z reklamą, jest zlecenie jego wydruku. Jedną z dostępnych i bardzo popularnych metod jest druk offsetowy. Na czym dokładnie polega, czym różni się od druku cyfrowego i kiedy warto się na niego zdecydować? Tego wszystkiego dowiesz się w dalszej części wpisu – zapraszamy!

Baner powlekany czy laminowany? Sprawdź porady ekspertów

Popularną, a zarazem stosunkowo tanią metodą reklamy, jest stosowanie banerów. To nic innego, jak druk wielkoformatowy, który dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wygląda bardzo estetycznie. Osoby planujące zlecić wykonanie artykułów promocyjnych, często mają jednak problem z wyborem odpowiedniego materiału baneru. Dostępna są bowiem wersja powlekane oraz laminowane. Chcesz wiedzieć, czym różnią się od siebie i która sprawdza się najlepiej? Zapraszamy w takim razie do lektury!

Sprawdź, co powinna zawierać wizytówka firmowa i prywatna

W drukarni WawaPrint możesz zamówić wizytówki online w różnych wariantach, a także zlecić ich wykonanie na profesjonalnych maszynach drukarskich według dowolnego projektu graficznego. Zanim złożysz zamówienie, dowiedz się, co powinna zawierać wizytówka, ponieważ jej treść jest równie ważna, co jakość wykonania i estetyka. Poniżej przedstawiamy garść porad na temat tego, jakie informacje na niej umieścić w zależności od tego, przez kogo i w jakich okolicznościach będzie wręczana. 

Poznaj nowoczesne rodzaje usług poligraficznych!

Współczesne usługi poligraficzne są dzisiaj tak różnorodne, że trudno je sprowadzić do zwykłego drukowania. Dzięki nowoczesnej technologii drukarnie mogą dzisiaj proponować cały wachlarz wydruków realizowanych przeróżnymi metodami, na niemal każdym podłożu i o każdym formacie. Jeśli więc masz w planach wydruk jakichkolwiek materiałów, sprawdź, na jakie usługi z zakresu poligrafii możesz liczyć w WawaPrint!

Do czego wykorzystuje się druk offsetowy?

Współczesne drukarnie oferują dzisiaj różne rodzaje druku, jednak niemal zawsze jednym z nich jest druk offsetowy. Pomimo że jego historia sięga XVIII wieku, dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń wciąż jest niezwykle popularny. Ceni się go przede wszystkim za wysoką jakość wydruków oraz wyjątkową opłacalność. Poniżej dowiesz się, na czym dokładnie polega offset, jakie są jego rodzaje i do czego się go najczęściej wykorzystuje.

mazowieckie centrum poligrafii wojciech hunkiewicz 

ul. ciurlioniusa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 919-133-47-38
regon 140979700

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. +48 22 487 80 80 
fax +48 22 487 80 80

Powered by MasterApps