Clipboardy reklamowe – czym są i jak je wykorzystać?

Eleganckie i przydatne narzędzia marketingowe są dzisiaj poszukiwane przez wielu przedsiębiorców. Poza ulotkami, katalogami czy broszurami informacyjnymi coraz większą popularnością cieszą się clipboardy z nadrukiem. Z poniższego wpisu dowiesz się, czym dokładnie są tego rodzaju materiały promocyjne i dlaczego warto po nie sięgnąć. Sprawdź!

Clipboard reklamowy – czym właściwie jest?

Jeśli prowadzisz firmę, z całą pewnością wiesz, jak ważne jest dbanie o jej profesjonalny wizerunek. Wizytówki czy składane ulotki (https://wawaprint.pl/produkt/ulotki_skladane/) mogą okazać się niewystarczające do skutecznego promowania przedsiębiorstwa. Istotnym elementem strategii marketingowej mogą być clipboardy reklamowe, czyli usztywnione podkładki z klipsem. Łączą one w sobie użyteczność z eleganckim wyglądem, dlatego świetnie spełnią swoją funkcję praktycznie w każdej branży. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, aby coś zanotować. Jednym z ich największych atutów jest odpowiednio sztywne podłoże, które pozwala na wygodne sporządzanie notatek nawet w pozycji stojącej.

Cena podkładek nie jest wysoka, a dzięki możliwości nanoszenia nadruków można je dowolnie personalizować. Oznacza to, że na clipboardzie może pojawić się logo, hasło reklamowe czy jakikolwiek inny motyw graficzny. Wykorzystanie wysokiej jakości druku cyfrowego pozwala na niezwykle dokładne odwzorowanie nawet najmniejszych szczegółów. Dzięki temu podkładka poza funkcją praktyczną może stanowić efektywne narzędzie promocji, pozwalające zadbać o profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa.

Gdzie wykorzystać podkładki clipboard?

Tego rodzaju materiały marketingowe są niesamowicie praktyczne, dlatego stosuje się je w wielu branżach oraz sytuacjach. Mechanizm typu „klik” pozwala na utrzymanie dokumentów w stabilnej pozycji, natomiast twarde podłoże daje możliwość dokonywania notatek w każdej chwili. Dostępne w ofercie naszej drukarni internetowej podkładki clipboard (https://wawaprint.pl/produkt/clipboardy-reklamowe/) są bardzo dobrze przystosowane do kartek w formacie A4, dlatego odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem. Możesz je wykorzystać podczas:

  • szkoleń,
  • konferencji,
  • prezentacji produktów,
  • seminariów,
  • wystąpień menedżerskich,
  • spotkań biznesowych z kontrahentami itp.

Profesjonalnie wykonana podkładka clipboard z nadrukiem spełni swoją funkcję nie tylko w biurze. Te przydatne narzędzia promocyjne są używane w recepcjach, przychodniach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, salonach kosmetycznych, zakładach produkcyjnych. Świetnie sprawdzają się także we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, pozwalając na sprawne zapisywanie zamówień. Dzięki sztywnej oprawie prezentują się znacznie lepiej niż trzymane w rękach pogniecione kartki.

Dlaczego warto zdecydować się na podkładki clipboard?

Nie da się ukryć, że solidne i trwałe podkładki clipboard stanowią nieodzowną pomoc w wielu sytuacjach. Najbardziej popularne są te w rozmiarze A4, ale istnieje możliwość zamówienia ich w innym formacie. Niestandardowa forma w połączeniu ze starannie dopracowaną grafiką sprawi, że podkładka nabierze wyjątkowego charakteru i nikt nie przejdzie obok niej niezauważenie. Produkty te są oklejane wysokiej jakości błyszczącym lub matowym papierem kredowym, dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. Te proste, ale niezwykle efektowne rozwiązania mogą stać się skutecznym narzędziem promocyjnym, jeśli tylko ich wykonanie zlecisz doświadczonym profesjonalistom z drukarni online Wawaprint.pl (https://wawaprint.pl).

Podsumowanie

Ułatwiająca notowanie podkładka clipboard z logo czy przykuwającym uwagę motywem graficznym stanowi bardzo praktyczny nośnik reklamowy. Umieszczone na niej informacje zapadną w pamięć potencjalnym klientom, pozwalając Ci rozwijać biznes i zdobywać coraz to nowych odbiorców. Wszystkie podkładki, które realizujemy w naszej drukarni, charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i funkcjonalnością, dzięki czemu są w stanie służyć przez wyjątkowo długi czas.
mazowieckie centrum poligrafii wojciech hunkiewicz 

ul. ciurlioniusa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 919-133-47-38
regon 140979700

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. +48 22 487 80 80 
fax +48 22 487 80 80

Powered by MasterApps