Plakaty motywacyjne dla Twojej firmy

Nie od dziś wiadomo, że wygląd biura jest wizytówką firmy. Jeśli szukasz oryginalnych dodatków do zaaranżowania biurowej przestrzeni, postaw na plakaty motywacyjne. Z poniższego artykułu dowiesz się, czym kierować się przy ich wyborze, a także jakimi napisami przyozdobić ściany, by pobudzić do działania przebywających z Tobą pracowników. Zapraszamy do lektury!

Biuro, które motywuje do działania to podstawa!

Jednym z najprostszych sposobów na zapewnienie pracownikom dobrego samopoczucia jest urządzenie odpowiedniego środowiska pracy. Biuro jest miejscem, w którym spędzamy niemalże połowę swojego czasu każdego dnia. Dlatego bardzo ważne jest, aby przestrzeń była przyjazna i odzwierciedlała klimat firmy. W urozmaiceniu wystroju pomogą Ci plakaty motywacyjne, których wydruk możesz zlecić naszej drukarni. Dzięki tego rodzaju dodatkom nie tylko ożywisz pomieszczenie, ale także zachęcisz pracowników do efektywniejszej pracy. Cechą charakterystyczną plakatów z inspirującymi napisami jest minimalistyczny design. Z tego względu z łatwością wkomponujesz je w każdą przestrzeń, bez względu na styl, w jakim została urządzona. Umiejętnie dobrane grafiki dopełnią aranżację, a co najważniejsze, nigdy nie wyjdą z mody!

Jak wybrać idealne plakaty motywacyjne?

Poszukując właściwych obrazków, na pewno musisz mieć na uwadze charakter biura. Plakat powinien pasować do wystroju oraz kolorystyki pomieszczenia. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzą się np. czarno-białe sentencje. Pamiętaj, że od tego, jak będzie prezentować się siedziba firmy, zależy, w jaki sposób będziesz odbierany przez klienta. Dlatego dodatki, po które sięgniesz, powinny tworzyć przytulną atmosferę i jednocześnie wzbudzać zaufanie.

Po drugie, niezwykle istotny jest wysoki poziom graficzny dekoracji, które zamierzasz powiesić na ścianie. Zlecając druk plakatów (https://wawaprint.pl/produkt/plakaty/), zwróć uwagę, jakie doświadczenie i zaplecze techniczne ma drukarnia. Koniecznie też dowiedz się, jakie technologie wykorzystuje do realizacji powierzonych zadań. Dobre wrażenie wywrą tylko profesjonalnie przygotowane obrazy.

Jeśli chodzi o napisy, które mogą pojawić się na plakacie, możliwości jest bardzo dużo. Poniżej przygotowaliśmy kilka ciekawych zdań, które zmotywują pracowników i zdopingują ich do pracy. Oto one:

  • „Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce”,
  • „Nie marz o sukcesie – pracuj na niego”,
  • „Kto ma cierpliwość, będzie miał, co zechce”,
  • „Porażki inspirują zwycięzców, a przegranych pokonują”,
  • „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”,
  • „Sukces to nie to, co masz, ale to, kim jesteś”.

O czym pamiętać, decydując się na wydruk plakatów?

Większość osób jest wzrokowcami. Dlatego przekazując plakaty do wydruku, miej na uwadze nie tylko ich treść, ale także stronę wizualną. Obrazki mają przyciągać uwagę i zachęcać do kreatywnego działania. Na kolorowych ścianach nie wieszaj pstrokatych dekoracji – staraj się zachować umiar.

Jeszcze jedną istotną kwestią jest dobór odpowiedniego formatu. Tego rodzaju materiały są realizowane w różnorodnych wymiarach – od A3 do A0. Sporą popularnością cieszą się także plakaty XXL (https://wawaprint.pl/produkt/plakaty-xxl/), które ciekawie wyglądają zwłaszcza w przestronnych pomieszczeniach biurowych. Można je też umieścić np. w firmowym korytarzu, zyskując niebanalną ozdobę przestrzeni.

By przykuć uwagę przechodzących osób, ważniejsze elementy plakatu podkreśl np. przy wykorzystaniu uszlachetnienia. Gotowe wydruki opraw w antyramę czy klasyczne ramki z passepartout lub bez. Obrazki od czasu do czasu możesz wymieniać, modyfikując w ten sposób wystrój wnętrza.

Zleć nam druk wysokogatunkowych grafik!

Profesjonalnie przygotowane plakaty motywacyjne nie tylko poprawią atmosferę w biurze, ale także dopełnią jego wystrój. Jeśli szukasz specjalistów, którzy przygotują dla Ciebie unikalne projekty, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie Wawaprint.pl (https://wawaprint.pl/). Drukarnia plakatów z Warszawy gwarantuje wysoką jakość usług oraz terminowość realizacji. Dzięki stworzonym przez nas materiałom zmotywujesz pracowników do działania, a także wzmocnisz pozytywny wizerunek firmy.

Mazowieckie Centrum Poligrafii Sp. z o.o. 

ul. Ciurlionisa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 125-173-12-27
regon 521633704

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. 572-737-070 

Powered by MasterApps