Foldery reklamowe – wyróżnij swoją firmę!

Tradycyjne ulotki coraz częściej są zastępowane przez nowoczesne foldery reklamowe. Tego typu materiały nie tylko pozwalają w estetyczny sposób zaprezentować ofertę, ale także są ważnym elementem wizerunkowym przedsiębiorstwa. W dzisiejszym wpisie pracownicy Mazowieckiego Centrum Poligrafii z Marek koło Warszawy doradzają, dlaczego warto po nie sięgnąć i na co zwrócić uwagę podczas ich zamawiania. Zapraszamy do lektury.

Folder reklamowy – alternatywa dla ulotki i broszury

W poszukiwaniu skutecznych metod promocji przedsiębiorcy coraz częściej zwracają uwagę na firmowe foldery reklamowe (https://wawaprint.pl/produkt/foldery-reklamowe/). Te nowoczesne katalogi mają na celu przede wszystkim informowanie klientów o produktach i usługach, jednak nie jest to ich jedyna funkcja. Profesjonalnie wykonane mogą też pomóc wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji, stanowiąc ważny element strategii marketingowej.

Ze względu na nieco bardziej rozbudowaną formę folder reklamowy stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnej ulotki (https://wawaprint.pl/produkt/ulotki/) czy broszury informacyjnej, zwłaszcza że jego cena nie jest wygórowana. Tego rodzaju narzędzia promocyjne świetnie spełniają swoją funkcję nie tylko podczas spotkań z kontrahentami. Mogą być dystrybuowane także w wielu innych miejscach takich jak:

  • targi i konferencje,
  • szkolenia,
  • akcje promocyjne,
  • poczekalnie,
  • biura,
  • sklepy itp.

Jak stworzyć oryginalny folder reklamowy?

Nie da się ukryć, że kluczową kwestią w projektowaniu firmowych folderów reklamowych jest niebanalna forma. Układ powinien być dokładnie przemyślany, a szata graficzna musi harmonijnie współgrać z pozostałą resztą materiałów wizerunkowych takich jak wizytówki czy broszury. Warto też zwrócić szczególną uwagę na przejrzystość. Zarówno zdjęcia, jak i treść powinny zostać rozmieszczone w czytelny sposób. Trzeba pamiętać, że foldery reklamowe pozwalają nie tylko opisać, ale przede wszystkim zaprezentować ofertę. Dlatego nie można zapominać o profesjonalnych fotografiach, zwłaszcza że klienci zwracają na nie uwagę w pierwszej kolejności. Niewyraźne grafiki czy słabo widoczne produkty raczej nie zrobią pozytywnego wrażenia na Twoich odbiorcach.

Przy tworzeniu folderów reklamowych warto postawić na minimalizm. Prosty i zwięzły przekaz sprawdzi się lepiej niż krzykliwe hasła oraz skomplikowane treści. Dobrze jest zachować umiar i unikać wszystkiego, co mogłoby przyczynić się do zmniejszenia czytelności katalogu.

Gdzie wydrukować foldery reklamowe?

Umiejętnie przygotowany projekt folderu reklamowego to jeszcze nie wszystko. Równie istotne znaczenie ma fakt, gdzie wydrukujesz katalogi. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, nie kieruj się wyłącznie ceną. Warto dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć profesjonalistów, którzy nie zmarnują atrakcyjnego projektu. Dla finalnego rezultatu ogromną wagę ma między innymi wybór poszczególnych komponentów takich jak papier o odpowiedniej gramaturze. Zanim więc podejmiesz współpracę z konkretną firmą, koniecznie sprawdź jej doświadczenie i poproś o przykłady wykonanych do tej pory katalogów.

Jeśli zależy Ci na wysokiej klasy materiałach promocyjnych, z pomocą przyjdzie Ci nasza drukarnia online. Za sprawą bogatej gamy formatów realizowane przez nas foldery reklamowe mogą zostać dowolnie spersonalizowane, a nawet uszlachetnione. Do druku wykorzystujemy wyłącznie papier kredowy, który należy do trwałych i bardzo eleganckich surowców. Dzięki temu do Twoich rąk trafią jedyne w swoim rodzaju katalogi, które nie tylko w estetyczny sposób zaprezentują ofertę, ale także pozwolą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Cennik ustalamy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę oczekiwania klienta.

Podsumowanie

Dobrze wykonane foldery firmowe mogą nie tylko opisywać produkty czy usługi, ale także przyciągać uwagę klientów i wyróżniać prowadzoną przez Ciebie działalność. Tego rodzaju materiały świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących przedsiębiorców, jak i tych, którzy działają na rynku od wielu lat. Z pomocą specjalistów z Wawaprint.pl (https://wawaprint.pl) otrzymasz katalogi, które będą odznaczały się wysoką jakością i unikalnością.
mazowieckie centrum poligrafii wojciech hunkiewicz 

ul. ciurlioniusa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 919-133-47-38
regon 140979700

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. +48 22 487 80 80 
fax +48 22 487 80 80

Powered by MasterApps