Dyplomy okolicznościowe — wydrukuj dedykowane upominki

Organizujesz szkolenia lub konferencje? Chcesz podkreślić rangę wydarzenia i sprawić, że uczestnicy zapamiętają je jeszcze lepiej? Zadbaj nie tylko o wartości merytoryczne, ale też oprawę reklamową. Dyplomy i certyfikaty wręczane jako potwierdzenie udziału w spotkaniu to cenny gadżet, który ma wpływ na rozpoznawalność i postrzeganie Twojej marki.

Wiesz, dlaczego dobra konferencja nie może obyć się bez wydania uczestnikom zaświadczeń o udziale? Certyfikaty mają znaczenie zarówno dla osoby, która je otrzymuje, jak i dla tej, która je wydaje. Dla słuchaczy pełnią funkcję dokumentu, który mogą przedstawić w firmie, np. w czasie rekrutacji lub motywując prośbę o awans czy podwyżkę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą chętnie wieszają je na ścianach biur, podkreślając swoją wiedzę i doświadczenie. Dyplomy, którymi można się pochwalić, wzbudzają zaufanie do specjalisty i świadczą o jego ciągłym samodoskonaleniu. Jakie to ma znaczenie dla Ciebie - organizatora wydarzenia? Sprawdź!

Dyplomy okolicznościowe — daj się zapamiętać jako dobry gospodarz

Czy nie jest Ci miło, gdy po wieczorze spędzonym z przyjaciółmi otrzymujesz od gospodarza butelkę domowego wina bądź słoiczek powideł, które tak bardzo Ci smakowały? Torba gadżetów reklamowych otrzymana na targach czy konferencji pełni tę samą funkcję. Specjalnego znaczenia nadaje im imienny certyfikat potwierdzający udział, wydany na koniec wszystkim uczestnikom. Taki dyplom okolicznościowy podnosi rangę wydarzenia, dając sygnał, że warto było w nim partycypować. Najlepiej, by był wystawiony na dane słuchacza i odnosił się do zdobytych kwalifikacji lub wyróżnień. Odręczny podpis jest swoistym podziękowaniem za przybycie i oddaniem szacunku osobie, która otrzymała certyfikat.

Bardzo lubimy być doceniani i pałamy sympatią do osób, które nas chwalą. Wykorzystaj ten psychologiczny mechanizm i przed następnym szkoleniem zleć dyplomy do druku (https://wawaprint.pl/produkt/dyplomy-certyfikaty/). Przekonasz się, jak korzystnie wpływa to na Twój wizerunek jako organizatora. Koniecznie wspomnij w ogłoszeniu o nadchodzącym wydarzeniu, że planujesz wydawać na koniec zaświadczenia udziału. Dobrze działa to na motywację słuchaczy, by wytrzymali do końca.

Dyplomy okolicznościowe — kiedy je wręczać?

Nie jesteś pewien, czy wydarzenie organizowane przez Ciebie potrzebuje honorowego wyróżnienia w postaci dyplomu? Zastanów się, ile wysiłku musi włożyć uczestnik w udział. Kilka godzin spędzone w skupieniu i mobilizacji szarych komórek podczas słuchania wykładów, przedstawianie własnej pracy lub uczestnictwo w zawodach sportowych, do których należało się solidnie przygotować — wszystkie te sytuacje wymagają szczególnego uznania. Sięgnij po dyplomy na zamówienie, gdy organizujesz:

konkursy literackie, malarskie, graficzne, dziennikarskie, w których zadaniem jest przesłanie własnej pracy artystycznej. Wyróżnij dyplomem nie tylko zwycięzców, ale wszystkich, którzy się zgłoszą — chętniej spróbują swoich sił w kolejnej edycji,

  • konkursy sportowe w biegach, lekkoatletyce, podnoszeniu ciężarów,
  • szkolenia i kursy mające na celu zwiększenie kwalifikacji,
  • konferencje naukowe — zadbaj o to, by docenieni zostali zarówno prelegenci, jak i słuchacze,
  • wykłady branżowe, np. z zakresu środków ochrony roślin dla rolników, bezpieczeństwa pracy, pierwszej pomocy.

Na dyplomie okolicznościowym możesz umieścić loga sponsorów, dziękując im za wsparcie w organizacji wydarzenia. W przypadku spotkań on-line również możesz przesłać uczestnikom potwierdzenie udziału w postaci certyfikatu. W formie elektronicznej mogą pochwalić się nim na portalu LinkedIn lub zanieść plik do druku i dołączyć do aplikacji o pracę.

Dyplomy na zamówienie — zawsze wtedy, gdy potrzebujesz

Wiesz już, jakie korzyści płyną z ofiarowania dyplomu. Dla pełnego efektu zleć jego wydruk profesjonalistom. Zadbają o estetykę wykonania — odpowiednie kolory i wysokiej jakości papier. Wszystko po to, by móc zbudować wizerunek dobrego gospodarza. Postrzeganie w ten sposób Twojej firmy będzie przynosić korzyści jeszcze długo po zakończeniu wydarzenia.
mazowieckie centrum poligrafii wojciech hunkiewicz 

ul. ciurlioniusa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 919-133-47-38
regon 140979700

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. +48 22 487 80 80 
fax +48 22 487 80 80

Powered by MasterApps