Praktyczne narzędzie pracy – notes z logo firmy

Na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów ułatwiających codzienną pracę. Wśród nich znajdują się notesy, bez których niektórzy nie wyobrażają sobie funkcjonowania. Z poniższego wpisu dowiesz się, dlaczego notatniki stanowią tak dużą pomoc w planowaniu i wykonywaniu obowiązków zawodowych. Prezentujemy też kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym z łatwością znajdziesz notes dostosowany do swoich własnych potrzeb.

W jaki sposób notatniki ułatwiają pracę?

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz biuro rachunkowe, czy jesteś właścicielem zakładu fotograficznego. Aby mieć pewność, że Twój biznes będzie sprawnie funkcjonować, niezbędne jest odpowiednie planowanie. Z tego powodu dobrze jest mieć pod ręką funkcjonalny notatnik. Notesy przydają się każdemu, bez względu na wiek czy zajmowane stanowisko. Pełnią przede wszystkim funkcję użytkową, pozwalając na błyskawiczne zapisywanie ważnych dat, terminów spotkań, czy innych istotnych informacji. Największą popularnością na rynku cieszą się notatniki w formacie A5. Zapewniają sporo miejsca do sporządzania notatek. Co więcej, z łatwością też mieszczą się w teczce czy torebce. Dzięki temu notes można mieć zawsze przy sobie.

Dlaczego jeszcze warto sięgnąć po notesy firmowe?

Funkcja praktyczna nie jest jedynym powodem, dla którego warto zdecydować się na druk notesów. Produkty te bardzo dobrze sprawdzają się również jako gadżety reklamowe. By jednak skutecznie promowały biznes, muszą zostać profesjonalnie zaprojektowane. Umieszczenie na okładce logo już nie wystarczy. Chcąc zdobyć klientów i wyróżnić się na tle konkurencji, zadbaj o atrakcyjną szatę graficzną notatnika oraz dodatkowe udogodnienia. Coraz częściej spotykane są notesy wyposażone w:

  • gumkę zabezpieczającą notatnik przed niechcianym otwarciem,
  • praktyczne kieszonki i koperty,
  • wstążkę ze znakiem firmowym,
  • metalowe okucia okładki,
  • wklejki z reklamą przedsiębiorstwa.

Jeśli chcesz wykorzystać notesy jako upominki dla kontrahentów, dobrym pomysłem jest też zainwestowanie w prestiżowe skórzane okładki. Dodatkowo gadżety możesz spersonalizować, wytłaczając na oprawie imię i nazwisko obdarowanej osoby. Obok takiego prezentu z całą pewnością nikt nie przejdzie obojętnie.

Jakie notatniki sprawdzą się w codziennej pracy?

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na druk notesów klejonych. Dają one możliwość połączenia nawet kilkuset karteczek w jedną całość, zapewniając wiele miejsca do zapisywania istotnych informacji. Tego rodzaju notatniki są wykonywane według indywidualnych projektów. Oznacza to, że mogą być czyste, w kratkę, w linie, mieć zadrukowane karty itp. Solidne klejenie w bloczki umożliwia łatwe wyrywanie stron.

Bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pracy są także notesy spiralowane (https://wawaprint.pl/produkt/notesy-%20spiralowane/). Spiralne łączenie pozwala na bezproblemowe przekładanie kartek, jednocześnie przeciwdziałając ich wypadaniu. Najczęściej do tego celu jest wykorzystywana pojedyncza spirala wkręcana lub podwójna – bindowana. Warto podkreślić, że notesy spiralowane są bardzo odporne na wertowanie kartek. Co więcej, dają możliwość wyrywania pojedynczych stron bez obawy, że produkt ulegnie zdeformowaniu czy zniszczeniu. Z tego względu takie notatniki świetnie sprawdzają się w codziennej pracy. Można ich używać podczas targów, konferencji, szkoleń, wykładów itp. Tak jak inne wyroby reklamowe są dostępne w różnych formatach – A4, A5, A6 oraz DL.

Podsumowanie

Pomimo dynamicznego rozwoju technologii cyfrowych klasyczne notesy nie wychodzą z mody. Przydają się w szczególności podczas spotkań biznesowych oraz organizacji ważnych wydarzeń. Jeśli interesują Cię eleganckie notatniki wykonane z wysokiej jakości materiałów, zachęcamy Cię do zapoznania z ofertą Wawaprint.pl. Nasza drukarnia nie tylko przygotuje dla Ciebie unikatowy projekt. Doradzi też w doborze kolorów i dodatkowych funkcji, by do Twoich rąk trafiły produkty, które pomogą Ci skutecznie promować firmę wszędzie tam, gdzie tylko się pojawisz.

Mazowieckie Centrum Poligrafii Sp. z o.o. 

ul. Ciurlionisa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 125-173-12-27
regon 521633704

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. 572-737-070 

Powered by MasterApps