Poligrafia to nasza pasja, robimy wszystko, abyś otrzymał jej część

Poligrafia to nasza pasja, robimy wszystko, abyś otrzymał jej część
Właśnie dlatego do każdego zlecenia wkładamy nie tylko starania, ale również nasze zaangażowanie. Po prostu lubimy, gdy „robota jest dobrze zrobiona”. A Ty? Też to lubisz? To świetnie trafiłeś!

O nas

Jeśli szukają Państwo dobrej jakości druku w przystępnej cenie to dobrze trafiliście. Mazowieckie Centrum Poligrafii to firma, która przeniesie Wasze wizje na papier.

Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów i Partnerów poprzez upraszczanie komunikacji w procesie sprzedaży i produkcji poligraficznej. Zapewniamy swoim odbiorcom w naprawdę tani druk produktów w szerokim asortymencie - od materiałów reklamowych i promocyjnych, po wizytówki, papier firmowy, dyplomy oraz kalendarze ze zdjęciami czy fotoksiążki. Doświadczenie na rynku poligraficznym, wypracowany przez lata standard obsługi klientów, profesjonalizm i terminowość przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Naszą siłą jest kompetencja przeszkolonych pracowników oraz ich doświadczenie. Ludzie pracujący w naszej drukarni od lat są związani z poligrafią. Niegdyś sprzedający druk wysokonakładowy, prowadzący wydawnictwa, drukarze, introligatorzy, pracownicy działu obsługi klienta. Obecnie profesjonalny zespół, który dba o to by Państwa zamówienia zostały wykonane z jak największą dbałością o szczegóły.

Pasja

Jak Pracujemy

Oprócz wysokiego poziomu wiedzy pracowników, nasza drukarnia dysponuje także nowoczesną technologią druku. Cały czas ulepszamy nasz park maszynowy o nowe urządzenia. Dzięki takiemu podejściu stale doskonalimy jakość świadczony usług.

Mazowieckie Centrum Poligrafii Sp. z o.o. 

ul. Ciurlionisa 4, 05-270 marki 
woj. mazowieckie, polska  

nip 125-173-12-27
regon 521633704

Zapraszamy pon-pt 9.00-17.00

tel. 572-737-070 

Powered by MasterApps